HYDRAULIKA SIŁOWA

PHU METAL-SERW z siedzibą w Dębnie (niedaleko Gorzów | Szczecin) w województwie zachodniopomorskim zajmuje się produkcją | regeneracją | serwisem podzespołów i części hydrauliki siłowej. Firma swoją historię z branżą rozpoczęła w 1981 roku. Był to pierwszy zakład hydrauliki siłowej w regionie i jeden z 4 pierwszych w Polsce. Od początku swojego istnienia zajmowała się naprawami hydrauliki siłowej. Założycielem firmy był Zdzisław Jeliński ojciec obecnego właściciela Piotra Jelińskiego. Nadal priorytety założyciela tzn. usługi najwyższej jakości oraz pełna satysfakcja klienta obowiązują w firmie. Oprócz wspomnień i pamięci o nieżyjącym już założycielu firma posiada kilka pamiątek na cześć Zdzisława. Jedną z nich jest pierwszy szyld firmowy, wisi on na zapleczu firmy i bacznie czuwa nad jakością i profesjonalizmem obecnych prac.

pierwszy zakład hydrauliki siłowej w regionie i jeden z pierwszych w Polsce

pierwszy zakład hydrauliki siłowej w regionie i jeden z pierwszych w Polsce

Obecny właścicie na terenie Zakładu – rok 1992

Dębno lata 90-te

Dębno lata 90-te


A tutaj już zdjęcia kolejnego, trzeciego już pokolenia Jelińskich które w najbliższym czasie przejmą stery – Tym razem raczej będzie musiała powstać spółka. Jak widać na jednym z poniższych zdjęć szybko uczą się fachu – właśnie w taki sposób człowiek staje się fachowcem oraz zdobywa pasję do wykonywanego zawodu

serwis maszyn Gorzów | Szczecin

serwis maszyn Gorzów | Szczecin

zakład hydrauliki siłowej Szczecin | Gorzów

zakład hydrauliki siłowej Szczecin | Gorzów


nauka spawania od najmłodszych lat

Obecnie firma zajmuje się m.in. usługami z zakresu regeneracji podzespołów
naprawa siłowników hydraulicznych

ciąg dalszy nastąpi..

1 Komentarz

  1. W Polsce jest wiele firm zajmujący się naprawą siłowników hydraulicznych, lecz niewiele jest takich firm które potrafią to zrobić bardzo dobrze tak jak Państwo. Zawsze ustalane są jak będzie przebiegał proces naprawy oraz z jakich części będą korzystać do regeneracji siłowników. Serdecznie pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.